Jaunimo renginys „Pasimatymas Molėtuose“

2022.08.12 komandos nariai dalyvavo renginyje Molėtuose. Jau trečią kartą Molėtų Pastovio ežero pakrantė virto didžiule pasimatymų erdve. Šįkart – rugpjūčio 12-ąją – Tarptautinę jaunimo dieną. Renginio metu komanda dalyvavo Jaunimo organizacijų mugėje, kurioje turėjo galimybę pabendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis, pasidalinti savanorystės patirtimi bei savanorystės galimybėmis Molėtų rajono savivaldybėje. Mugėje jaunimui pristatyta nacionalinė Jaunimo savanoriškos tarnybos programa (JST). Jei nori taip pat prisijungti prie JST komandos Molėtuose, pildyki anketą here

Taip pat šis „Pasimatymas Molėtuose“ buvo skirtas jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų diskusijoms aktualiomis temomis: „Savanorystė tarnystė ar gėris? ir „Jaunimas nori būti išgirstas – o ką jaunimas nori veikti?“. Savo mintimis ir patirtimis šiomis temomis dalinosi organizacijos vadovas E. Lukas Dvilevičius ir JST programą įveikusi ir toliau savanorystę tęsianti savanorė Aistė Abramavičiūtė.

Diskusijos dalyviai pasidalino savo savanorystės patirtimi ir siekė paskatinti jaunimą nebijoti iššūkių ir plačiau aptarė šiuolaikinio jaunimo norą gauti greitus rezultatus neįvertinat savo įdėtų pastangų.

Tikime, kad tiek diskusijos, tiek pokalbiai jaunimo organizacijų mugėje jaunimui suteikė truputį daugiau informacijos apie galimybę išbandyti save visuomenei naudingoje veikloje.