Keliaujantys jaunimo metai Visagine

2022.08.13 su komanda dalyvavome šeštajame keliaujančių jaunimo metų renginyje.

Visą dieną Visagino paplūdimys šurmuliavo ir pulsavo, energijos kupinas jaunimas dalyvavo įtraukiančiose veiklose: diskusijos, susitikimai su jaunimo organizacijomis, kinas po atviru dangumi, gyva muzika ir diskoteka! Labai džiugu, kad ir mūsų komanda galėjo tapti šio puikaus renginio dalimi.

Organizacijos vadovas E. Lukas Dvilevičius dalyvavo diskusijoje „Ar svarbu yra (iš)keliauti?“, kurioje aptarta, kaip galima pažinti save keliaujant ir pažįstant įvairias pasaulio kultūras. Diskusijoje išsamiai aptartos įvairios galimybės, kuriomis jaunimas gali pasinaudoti. Lauko zonoje įsikūrusios jaunimo organizacijų erdvės, kuriose jaunimo darbuotojai, NVO nariai pristatė įvairias galimybes jaunimui keliauti, savanoriauti, mokytis. Mūsų organizacijos savanoriai Sofija, Povilas ir Olivija žaismingai pasitiko renginio svečius ir pristatė savanorystės galimybes, tame tarpe ir nacionalinę Jaunimo savanoriškos tarnybos programą (JST).

Šventės metu buvo įteikti JST programos baigimo pažymėjimai ir padėkos. Apdovanoti keturi aktyvūs Visagino jaunuoliai, kurie 6 mėnesius savo laisvą laiką nuosekliai skyrė savanorystei. Sveikiname pasiryžus įsitraukti ir įveikti šią savanorystės programą ir kviečiame kitus jaunuolius sekti baigusiųjų jaunuolių pavyzdžiu ir prisijungti prie JST programos savanorių komandos here