Jungtys

Ar kada nors susidūrei su kasdienėmis problemomis, kurių sprendimas atrodo sunkus?

Ar norėtum įgyti įgūdžių, kurie padėtų lengviau susidoroti su kasdieniais iššūkiais ir pasiekti savo tikslus?

Jei taip, kviečiame Tave prisijungti prie projekto JUNGTYS!


Kas yra JUNGTYS?

Tai unikali galimybė dirbti su patyrusiais jaunimo darbuotojais, kurie padės Tau stiprinti gebėjimus spręsti kasdienio gyvenimo problemas ir užtikrinti, kad Tavo kasdieniai poreikiai būtų patenkinti. Mes kuriame individualius veiklos planus, pritaikytus Tavo asmeniniams tikslams ir poreikiams.


Kaip tai vyksta?

 1. Pokalbis ir tikslų nustatymas: pirmiausia susitiksime pokalbiui, kurio metu aptarsime Tavo poreikius ir tikslus.
 2. Individualus veiklos planas: kartu sudarysime veiklos planą, kuriame bus aiškiai nurodyti žingsniai, kaip pasiekti Tavo tikslus.
 3. Praktinė pagalba ir palaikymas: gausi nuolatinį jaunimo darbuotojo palaikymą ir praktinę pagalbą, sprendžiant kasdienes problemas.
 4. Grįžtamasis ryšys: reguliariai aptarsime Tavo pažangą ir kartu ieškosime būdų, kaip dar labiau pagerinti Tavo įgūdžius.

Kodėl verta dalyvauti?

 • Asmeninis tobulėjimas: išmoksi efektyviai valdyti laiką, planuoti savo veiklą ir spręsti problemas.
 • Pasitikėjimas savimi: tapsi labiau savarankiška(s) ir pasitikintis savo gebėjimais.
 • Palaikymas: visada jausi, kad turit patikimą žmogų – jaunimo darbuotoją, kuris padės Tau pasiekti savo tikslus.

Jei nori daugiau sužinoti arba prisijungti prie projekto, REGISTRUOKIS arba susisiek su mumis el. paštu sandra.gauciute@nibd.lt arba telefonu +37067323464.


Mes siūlome įvairias paslaugas, kurios padės Tau tobulėti ir siekti savo tikslų. Kviečiame susipažinti su mūsų paslaugų sąrašu ir sužinoti, kaip galime padėti Tau ugdyti asmenines, tarpasmenines ir profesines kompetencijas:

 1. Darbas su jaunimo grupėmis: organizuojame grupinius užsiėmimus, kurių metu gali mokytis bendradarbiavimo, komunikacijos ir kitų svarbių įgūdžių. Šios veiklos padės Tau ugdyti asmenines, tarpasmenines ir profesines kompetencijas, kurios pravers tiek kasdieniame gyvenime, tiek profesinėje veikloje.
 2. Pagalbos pažįstant save: jaunimo darbuotojai padės Tau geriau suprasti savo stiprybes, silpnybes, pomėgius ir tikslus. Šios paslaugos padės Tau pasirinkti tinkamiausią gyvenimo kelią ir priimti svarbius sprendimus.
 3. Socialinių ir gyvenimo įgūdžių ugdymas: siūlome mokymus, kurių metu išmoksi svarbių gyvenimo įgūdžių, pvz., kaip valdyti laiką, spręsti problemas, priimti sprendimus ir bendrauti su kitais. Šios žinios padės Tau tapti savarankiškesniu(-e) ir sėkmingiau veikti kasdieniame gyvenime.
 4. Motyvavimas: padėsime Tau atrasti vidinę motyvaciją siekti savo tikslų. Jaunimo darbuotojai ir kiti specialistai padės Tau nustatyti tikslus, sudaryti veiksmų planą ir išlaikyti motyvaciją net ir susidūrus su sunkumais.
 5. Informavimas apie galimybes: teikiame informaciją apie švietimo, karjeros ir kitokias galimybes, skirtas jaunimui. Padėsime Tau surasti tinkamiausius mokymosi ir darbo pasiūlymus bei pasinaudoti įvairiomis programomis ir iniciatyvomis.
 6. Tarpininkavimas užimtumo ir švietimo įstaigose: jaunimo darbuotojai padės Tau susisiekti su švietimo įstaigomis ir darbdaviais, kad galėtum rasti tinkamiausią vietą mokytis ar dirbti. Jaunimo darbuotojai palaikys Tave viso proceso metu, kad užtikrintų sklandų perėjimą ir sėkmingą integraciją.
 7. Palydėjimas ir mentorystė: patyrę jaunimo darbuotojai padės Tau siekti savo tikslų, įveikti iššūkius ir tobulėti. Visada turėsi patikimą žmogų, kuris padės ir patars.
 8. Pagal poreikį teikiamos siauros srities specialistų paslaugos: priklausomai nuo Tavo poreikių, mes organizuojame konfidencialias konsultacijas su psichologais, teisininkais, užimtumo, sveikatos, karjeros, priklausomybių specialistais, korepetitoriais ir kitais ekspertais. Šios paslaugos padės Tau spręsti konkrečias problemas ir tobulėti įvairiose srityse.
 9. Individualios paslaugos: siūlome įvairias veiklas ir paslaugas, pritaikytas individualiems poreikiams pagal veiklos planą. Kiekvienas planas yra unikalus ir pritaikytas asmeniniams tikslams.
 10. Privalomojo sveikatos draudimo įmokų mokėjimas: mes rūpinamės, kad visi jaunuoliai, kurie nedirba, nesimoko ir nėra registruoti užimtumo tarnyboje, būtų apdrausti sveikatos draudimu. Tai užtikrina prieigą prie reikalingų sveikatos priežiūros paslaugų.

2024.03.06 – 2028.02.29 laikotarpiu VšĮ „Ne imti, bet duoti“ drauge su Jaunimo reikalų agentūra ir 33 partneriais įgyvendina projektą JUNGTYS Nr. 07-020-P-0001, bendrai finansuojamą Europos Sąjungos.

Projekto tikslas – neaktyvių jaunų žmonių (toliau – NEET) skaičiaus mažinimas tikslingai dirbant su mažiau galimybių turinčiais (toliau – MGT) jaunuoliais (potencialiais NEET) bei NEET grupėje esančiais jaunuoliais, nuosekliai įgyvendinant intervencines priemones, siekiant padėti jaunuoliams įsitraukti į darbo rinką ir (ar) švietimo sistemą, ir (ar) savanorišką veiklą, užtikrinant prevencinių priemonių, atliepiančių konkrečių jaunų žmonių poreikius, įgyvendinimą.

Dalyvių amžius: 14-29 metai.


VšĮ „Ne imti, bet duoti“ projektą įgyvendina Vilniaus r. savivaldybės teritorijoje