Savanorystė verslui

Kviečiame įmonių darbuotojus vienai dienai prisijungti prie „Ne imti, bet duoti“ organizacijos ir įgyti naujų įgūdžių. Trumpalaikė savanorystė yra puiki galimybė sustiprinti komandą, pažinti kolegas kitokioje nei įprasta aplinkoje. Po savanorystės bus aptariamos visos dienos veiklos, suteikiamas grįžtamasis ryšys.

Ką galima nuveikti per vieną dieną?

  • Pristatyti savo profesiją jaunuoliams. Atvykite į globos namus ir papasakokite apie savo profesinę veiklą. Užsiėmimai skirti 9-12 klasių jaunuoliams, kurie norėtų daugiau sužinoti apie perspektyvas darbo rinkoje.

 

  • Pakviesti jaunuolius į savo darbovietę, kad jie gyvai galėtų pamatyti, kaip vyksta darbas. Tikime, kad patirtis žmogų geriausiai pasiekia per praktiką.

 

  • Prisijungti prie dienos veiklų. Trumpalaikės savanorystės metu suteikiame galimybę dalyvauti renginiuose bei veiklose organizuojamose vaikų globos namuose bei vaikų dienos centruose. Kada paskutinį kartą žaidėte „Kvadratą“ arba „Bulvę“? O gal mokate gaminti pačią skaniausią lazaniją ir norėtumėte tuo pasidalinti su vaikais? Šios ir kitos veiklos lauks jūsų pasirinkus vienos dienos savanorystę.

Turite savo idėją renginiui ar veikloms? Susisiekite el. paštu nibd@nibd.lt, susitiksime puodeliui kavos ir aptarsime įgyvendinimo galimybes!