Semtasi pozityvių vaikų auklėjimo metodų

Liepos 23 d. „Ne imti, bet duoti“ komanda suorganizavo viešą paskaitą, kvietusią pažinti ir mokytis pozityvių vaikų auklėjimo metodų. Paskaitą vedė sertifikuota socialinio–emocinio intelekto ir asmenybės ugdymo trenerė, didžiausio tinklaraščio tėvams apie vaikus Lietuvoje – JieVaikai.lt – autorė Vilma Juškienė.

Paskaitoje kviesti dalyvauti visi norintys ir suinteresuoti vaikų  ugdymu, pozityviais auklėjimo metodais, principais ir rezultatais. Lektorė V. Juškienė dalijosi savo patirtimis ir įžvalgomis apie pozityvius vaikų auklėjimo metodus: aptartos metodikos, dalytasi patarimais, kaip užmegzti pozityvų santykį su vaiku, kokie yra pagrindiniai tvaraus, teigiamo bendravimo su vaiku principai. Paskaitoje nemažai dėmesio skirta diskusijoms apie vaikų tarpusavio pavydą, kryptingą ir tikslingą dėmesio visiems vaikams padalijimą.

Paskaitoje ne tik gilintasi į jau pažintus ir naujus auklėjimo metodus. Dalyviai taip pat nevengė dalytis savo individualiomis patirtimis, aptarti kasdienybėje iškylančių rūpesčių, auklėjimo kliūčių bei pasidžiaugti asmeniniais pasiekimais. Paskaita suteikė galimybę įgyti naujų žinių bei pasisemti gerosios patirties iš su panašiais sunkumais susiduriančių bendraminčių.