Savanorystė verslui

Kviečiame įmonių darbuotojus vienai dienai prisijungti prie mūsų Vaidotų atviro jaunimo centro – VAJE veiklų ir įgyti naujų įgūdžių. Trumpalaikė savanorystė yra puiki galimybė sustiprinti komandą, pažinti kolegas kitokioje nei įprasta aplinkoje. Po savanorystės bus aptariamos visos dienos veiklos, suteikiamas grįžtamasis ryšys, galimybė gauti skaitmeninį kompetencijų ženklelį Badgecraft sistemoje.

Ką galima nuveikti per vieną dieną?

  1. Pristatyti savo profesiją jaunimui. Atvykite į Vaidotų atvirą jaunimo centrą VAJE ir papasakokite apie savo profesinę veiklą. Užsiėmimai skirti jaunuoliams, kurie norėtų daugiau sužinoti apie perspektyvas darbo rinkoje.
  2. Pakviesti jaunimą į savo darbovietę, kad jie gyvai galėtų pamatyti, kaip vyksta darbas. Tikime, kad patirtis žmogų geriausiai pasiekia per praktiką.
  3. Prisijungti prie dienos veiklų. Trumpalaikės savanorystės metu suteikiame galimybę dalyvauti Vaidotų atviro jaunimo centro VAJE veiklose. Kada paskutinį kartą žaidėte „Kvadratą“, „Bulvę“ ar stalo žaidimus? O gal mokate gaminti pačią skaniausią lazaniją ir norėtumėte tuo pasidalinti su jaunimu? Šios ir kitos veiklos lauks jūsų pasirinkus vienos dienos savanorystę.

Turite savo idėją renginiui ar veikloms? Susisiekite el. paštu nibd@nibd.lt, susitiksime puodeliui kavos ir aptarsime įgyvendinimo galimybes!