Savanorių-korepetitorių mokymai 2020

2020.10.03 (šeštadienį) praūžė kasmetiniai savanorių – korepetitorių programos mokymai. Džiaugiamės, kad susirinko motyvuoti ir pozityvumo nestingantys žmonės – tiek naujai į komandą įsilieję savanoriai, tiek antrus ir daugiau metų savanorystę tęsiantys savanoriai. Mokymų metu stengėmės suprasti, kokie savanorystės iššūkiai laukia, kam svarbu būti pasiruošus pradedant savanorystę ir įsitikinome, kad kiekvienas jaunuolis yra unikalus ir ypatingas 🙂

Nagrinėjome būdus, kurie padeda vykdyti savanorišką veiklą nuotoliniu būdu ir tuos, kurie motyvuoja jaunuolį labiau įsitraukti į ugdymo(si) procesą.
Žinoma, labai svarbu suprasti, kad padėti kitiems galime tik tada, kai gebame padėti sau. Siekiant efektyviau savanoriauti, nagrinėjome priemones, padedančias pailsėti ir atgauti motyvaciją veikti pačiam savanoriui.

Dėkojame savanoriams, kurie drąsiai dalijosi savo patirtimi ir idėjomis, kaip efektyviau įtraukti jaunuolis į užsiėmimus ir ugdyti jų atsakomybę. Ačiū žmonėms, prisidėjusiems prie mokymų įgyvendinimo.
Tikimės, kad savanoriai tokie pat pozityvūs ir ryžtingi išliks visus mokslo metus 🙂