Komandos lyderiai dalyvauja NVO akademijos socialinių lyderių programoje!

2020.09.10 d. VšĮ „Ne imti, bet duoti“ vadovas drauge su 44 NVO sektoriaus vadovais  iš visos Lietuvos dalyvavimo dalyvavo intensyviuose trijų dienų nuotoliniuose „Siekio ID. NVO akademija“ mokymuose. „Siekio ID. NVO akademija“ siūlo ilgalaikį mokymosi procesą, kurio tikslas – suteikti dalyviui galimybę tapti pokyčio agentu savo organizacijoje ir bendruomenėje. Ilgalaikėje perspektyvoje siekiama sustiprinti NVO sektorių regionuose. Dalyvaujant intensyviuose mokymuose vadovui suteikiama galimybė pretenduoti į NVO akademijos 5 modulių programą drauge su 2 komandos nariais. 

Didžiuojamės, kad organizacijos lyderiai pateko į II etapą, kuriame turės galimybę drauge su kitomis 5 komandomis iš visos Lietuvos NVO dalyvauti socialinės lyderystės programos mokymuose. 3 organizacijos atstovai dalyvaus programoje, kurią sudarys 5 mokymosi modeliai. Modulių programos trukmė – 6 mėn. 

Organizacijos lyderiai 6 mėnesius tobulins lyderystės įgūdžius organizacijoje. Programos metu didelis dėmesys bus skiriamas tokioms temoms kaip organizacijos strateginis planavimas ir valdymas, lyderystė, savanorystė ir bendruomenės įtraukimas į veiklas, komunikacijos tikslumas, organizacijos projektinis raštingumas, finansinis tvarumas.

Laukia daug iššūkių ir naujų idėjų metas 🙂