Padėkime kolegoms rasti naują komandos narį!

VŠĮ „Vilniaus socialinis klubas“ (Vilnius social club) ieško komandos nario darbui su jaunimu gatvėje.

15465-510

Darbas su jaunimu gatvėje – tai ilgalaikis ir sistemingas procesas, kurio tikslas – užmegzti ir palaikyti pasitikėjimu grįstus santykius su jaunais žmonėmis ir teikti jiems visapusišką pagalbą. Darbo su jaunimu gatvėje programą šiuo metu įgyvendina du gatvės darbuotojai, kurie 3-4 kartus per savaitę lankosi jaunų žmonių susibūrimo vietose Naujininkų mikrorajone, dirba individualiai, su grupėmis ir bendruomene. Naujas darbuotojas prisijungtų prie jau veikiančios komandos.

Pagrindinės gatvės darbuotojo užduotys:
megzti ir palaikyti santykius su jaunais žmonėmis, jų susibūrimo vietose; individualiai konsultuoti jaunuolius ir jų šeimas; dirbti su jaunų žmonių „chebromis“ siekiant jų įgalinimo veikti; atstovauti jaunų žmonių poreikius ir interesus; telkti ir palaikyti efektyviai veikiantį bendradarbiaujančių organizacijų tinklą; ruošti, palaikyti ir koordinuoti savanorių komandą; esant poreikiui, organizuoti ir įgyvendinti stovyklas, žygius, renginius.

Reikalavimai:
aukštasis socialinės krypties išsilavinimas (socialinis darbas, socialinė pedagogika, psichologija). Esant aukštai motyvacijai galimas ir kitų krypčių išsilavinimas (medicina, slauga, pedagogika ir pan.); darbo ar savanorystės patirtis su sunkumus patiriančiais žmonėmis; stiprios žmogiškosios kompetencijos (bendravimas, bendradarbiavimas, empatiškumas ir kt.); noras tobulėti kaip asmeniui ir profesionalui.

Privalumai:
rusų kalbos mokėjimas;
aiškiai išreikšti pomėgiai (sportas, menai ir pan.).

Siūloma:
plačias mokymosi galimybes;
motyvuotą komandą;
lankstų darbo grafiką;
pilną etatą ir 600 – 700 eurų (į rankas) atlyginimą priklausomai nuo atrinkto kandidato patirties. Ilgainiui atlyginimas didės.

Susidomėjai?
Siųsk savo motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą el. paštu info@vilniussocialclub.lt iki liepos 31 d.
Daugiau informacijos el. paštu: kasparas.laureckis@vilniussocialclub.lt
arba telefonu 867600322