Jau veikia Vaidotų atvira jaunimo erdvė – VAJE!

Šiandien (2022.01.22) startavo pirmasis renginys Vaidotų atviroje jaunimo erdvėje – VAJE! – „Stalo žaidimų vakaras“, kuriame susirinko 13 jaunuolių, aktyviai įsitraukusių į žaidimus, pokalbius prie puodelio kapučino ir užkandukų 🙂
 
 
Vaidotų atvira jaunimo erdvė – VAJE – tai vieta, kurioje vykdomas darbas su jaunimu, kuriant sąlygas jaunimo poreikius atitinkančiai, atvirai ir saugiai jaunimo veiklai, kad savarankiškai apsisprendęs jaunimas dalyvautų konkrečiose veiklose, ypač siekiant įtraukti švietimo veikloje ir darbo rinkoje nedalyvaujančius jaunus žmones.
 
Vykdant darbą su jaunimu taikomos atvirojo darbo su jaunimu, jaunimo praktinių įgūdžių ugdymo, jaunimo informavimo ir konsultavimo darbo su jaunimu formos, vykdomas neformalusis jaunimo ugdymas ir taikomi išmanieji darbo su jaunimu metodai.
 
Be stalo žaidimų vakarų Vaidotų atviroje jaunimo erdvėje – VAJE vyks kulinariniai, filmų, diskusiniai vakarai, ukulėlės pamokos, profesinio konsultavimo, savęs pažinimo užsiėmimai, susitikimai su įvairiais jaunuoliams įdomiais žmonėmis.
 
Jei norite pirmieji sužinoti apie VAJE organizuojamas veiklas, kviečiame sekti VAJE socialiniuose tinkluose https://www.facebook.com/VaidotuAJE ir https://nibd.lt/vaidotu-atvira-jaunimo-erdve-vaje/
 
Džiugu, kad Jaunimo reikalų departamentas prie SADM drauge su Vaidotų parapija prisideda prie jaunimo erdvės egzistavimo sudarydamos sąlygas organizuoti kokybišką atvirą darbą su jaunimu.
 
Visus Vaidotų ir aplinkinių gyvenviečių jaunuolius kviečiame įsitraukti į VAJE organizuojamas veiklas 🙂