Festivalis „Ne-miegantys rajonai“ su NIBD ir Naujininkų bendruomene!

Festivalis „Ne-miegantys rajonai“ su NIBD 2018.09.13

Rugsėjo 13 d., 8.00-22.00 val., nemiegoti buvo kviečiami Naujininkų mikrorajono bendruomenės nariai! Visi norintys galėjo mėgautis nemokamų renginių programa prie Vilniaus lietuvių namų, po atviru dangumi!

„Ne imti, bet duoti“ pristatinėjo savo veiklą festivalio dalyviams, vaišino gardžiais kepiniais ir dalijosi geromis emocijomis 🙂

Taip pat festivalio metu Vilniaus simbolius ir architektūros objektus susidomėjusiems Vilniaus miesto fanams piešė „Vilniaus tatoo“.

Spalvingus atvirlaiškius ir knygų skirtukus su žymiausiais Vilniaus simboliais bei architektūros statiniais kūrė grafikos dirbtuvėlės „Atvirlaiškis Vilniui“.

Į renginio erdvę bendruomenės nariai nešė savo firminius pyragus ir vaišino vieni kitus! Tuo tarpu festivalio draugė kepyklėlė „Crustum“ renginio svečius vaišino nuostabaus skonio eklerais.

Mokslinė laboratorija ASHOW demonstravo efektingus eksperimentus vaikams, kurie ne tik atrodė įspūdingai, bet ir įkvėpė atsiversti fizikos vadovėlį!

Festivalio dalyviai keitėsi perskaitytomis knygomis ir po atviru dangumi žiūrėjo dokumentinį filmą apie Lietuvos olimpinę čempionę Rūtą Meilutytę „Rūta“.