Žali žali draugai :)

Zali-Zali_Kauno_SVDC_2019.02.06

2019.02.06 d. popietę mūsų savanoriai ir Kauno Senamiesčio vaikų dienos centrą lankantys vaikai praleido kitaip nei įprastai – pavasariškai. Supratome, kad gamtos paprastumą ir didybę galima pastebėti vienoje sėkloje. Ir, kad rūpinantis gamta su meile, ji atsilygins tuo pačiu 🙂

Praktinė – edukacinė veikla apie tai, kaip daiginti ir tinkamai prižiūrėti burokėlių, saulėgrąžų, česnakų, žirnių ir daugybę kitų rūšių daigų, sudomino ir įtraukė ne tik jaunuosius draugus, bet ir savanorius su dienos centro darbuotojais!

Dabar beliko stebėti kaip auga savanorių ir vaikų rankomis pasodinti kupini gyvybės daigai ir laukti džiugių ir skanių rezultatų!

Už galimybę vaikams, savanoriams ir dienos centro darbuotojams „prisiliesti“ prie gamtos ir pamatyti kitokią maitinimosi alternatyvą, sodinti ir vertinti skonius dėkojame jaunai, žaviai ir aplinkai draugiškai verslininkų šeimai, prieš dešimtmetį šia idėja susižavėjusiai JAV ir Lietuvoje ją pavertusiai verslu „Žali žali“.

Už šios įprasmintos popietės organizavimą sakome ačiū Kauno savanorių kuratorei Monikai Užkurienei.

„Svarbiausia daryti tai, kas artima širdžiai, tik tada galima pasiekti didžių tikslų“ – pataria daigus auginanti Benevičių šeima 🙂