VšĮ „Ne imti, bet duoti“ ir Vaidotų atviro jaunimo centro – VAJE metinis veiklos į(si)vertinimas

2023.12.15-16 Vilniuje vyko jungtinis VšĮ „Ne imti, bet duoti“ ir Vaidotų atviro jaunimo centro – VAJE jaunimo tarybos metinis posėdis.
 
Metinio veiklos į(si)vertinimo metu darbuotojai ir jaunimo centro jaunimo taryba įvertino jaunimo centro ir visos organizacijos vykdytos veiklos kokybę ir rezultatus, susistemino statistinę informaciją, padarė išvadas veiklos kokybės gerinimui.

 
VšĮ „Ne imti, bet duoti“ darbuotojai su vadovu į(si)vertino 2023 m. individualų veiklos ir vystymosi planą, aptarė savo vykdytą veiklą ir ugdymąsi, pasiektus rezultatus, darė išvadas veiklos ir ugdymosi kokybės gerinimui, vadovas suteikė individualų grįžtamąjį ryšį ir gavo jį iš darbuotojų.
Vaidotų atviro jaunimo centro – VAJE jaunimo tarybos nariai parengė 2024 m. jaunimo centro komunikacijos planą, ugdė lyderystės, viešojo kalbėjimo ir kūrybiškumo kompetencijas, mokėsi dirbti komandoje ir individualiai, derinat darbus bei laisvalaikio veiklas. 
 
2024 metams jaunimo tarybos nariai numatė daug įdomių ir iššūkingų veiklų, kurios praturtins jaunimo centro veiklą. Linkime sėkmės ir ryžto jaunimo tarybai įgyvendinant idėjas ir prisidedant prie didesnio jaunimo įsitraukimo į jaunimo centro veiklas 🙂