„Kaip ugdyti ne tik vaikų, bet ir savo emocinį intelektą“ su Vilma Juškiene

2018 m. lapkričio 19 d. Our savanoriai kėlė kvalifikaciją kompetencijų tobulinimo seminare, kuriame emocinio intelekto ir asmenybės ugdymo trenerė Vilma Juškienė kalbėjo apie tai „kaip ugdyti ne tik vaikų, bet ir savo emocinį intelektą“.
Vilma Juškienė yra sertifikuota socialinio – emocinio intelekto ir asmenybės ugdymo trenerė, didžiausio tinklaraščio tėvams apie vaikus Lietuvoje – JieVaikai.lt – autorė.

„Šiandien vedu seminarus įmonėms, suaugusiems ir jaunimui, teikiu individualias – asmenines konsultacijas, rašau straipsnius žurnalams, portalams ir tinklaraščiams, padedu žmonėms įsisąmoninti, kad kasdienis užsidegimas, džiaugsmas, ramybė ir darna nėra sudėtingai pasiekiami dalykai. Dažniausiai pakanka labai paprastų, visiems gerai žinomų, bet nepelnytai pamirštų dalykų.“ – sako Vilma Juškienė.

Veiklos sritys. Socialinio – emocinio intelekto, asmenybės ugdymas, tobulėjimas, tikrų, vertybėmis pagrįstų santykių su aplinkiniais: kolegomis, bendradarbiais, klientais, pačiu savimi kūrimas, sąmoningos, vidinės motyvacijos siekti tikslų mokymas.

Gyvenimo kredo. Viskas, ką gali įsivaizduoti – yra tikra.

Daugiau informacijos apie Vilmą Juškienę here 🙂