Jaunimo savanoriškos tarnybos programos kuratorių mokymai Vilniuje

2022.04.21 įvyko Jaunimo savanoriškos tarnybos Vilniaus miesto savivaldybės ir Vilniaus rajono savivaldybės kuratorių mokymai.
Mokymų metu susipažinta su naujais kuratoriais, organizacijų veiklos specifika. Pristatyti kiekybiniai 2021 m. rodikliai, aptartos Jaunimo savanoriškos tarnybos aktualijos ir dalintąsi gerąja patirtimi dirbant su jaunuoliais.
VšĮ „MO muziejus“ savanorių koordinatorė Jurgita Zigmantė pasidalino pačios išbandytais komunikacijos metodais ir patarimais, kurie padeda savanorius įkvėpti įsitraukti į organizacijos siūlomas veiklas.
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Jaunimo skyriaus vyriausiasis specialistas Vidmantas Mitkus įsitraukė nagrinėjant klausimus, susijusius su organizacijų viešinimo ir patrauklumo didinimo iššūkiais. Taip pat aptartos jaunimo pritraukimo ir sudominimo savanoryste temos.
Jaunimo reikalų agentūros Nacionalinės jaunimo politikos skyriaus atstovė Gabija Balzarevičiūtė dalinosi tyrimų duomenimis apie Jaunimo savanoriškos tarnybos programos naudą jaunam žmogui. Taip pat priminė kuratoriaus pareigas ir atsakomybes prisidedant prie programos įgyvendinimo ir kokybės užtikrinimo.
Kitas Vilniaus miesto savivaldybės ir Vilniaus rajono savivaldybės kuratorių susitikimas planuojamas rudenį, o iki to laiko tiek savanorišką veiklą organizuojanti organizacija, tiek organizacijų kuratoriai turi neblogai padirbėti siekiant plėtoti Jaunimo savanoriškos tarnybos programą.