Įprasminta popietė piešiant ant stiklo

2019.04.05_Kaunas.jpg2019.04.05 d. Kauno savanorė Ingrida Zumbrickaitė mokė vaikus dailinti stiklinius puodelius, šnekučiavosi, rodė kaip dar galima smagiai, įdomiai ir prasmingai leisti laisvalaikį 🙂

Edukacinės pamokėlės metu vaikai mokėsi piešti ant stiklo. Labai džiaugiamės Ingrida, kuri negailėdama savo laiko ir priemonių, įprasmino vaikų popietę.

Vaikams patiko ant stiklinių puodelių ir specialų lapų piešti lapes, papūgas, saulėgrąžas. Visi dirbiniai liko vaikams kaip prisiminimas apie draugystę su savanoriais. Didžiausias džiaugsmas yra stebėti kaip vaikai fotografuoja savo darbus, klausia kada dar galės papiešti.

Įstrigo Ingridos pokalbis su mergaite, paklaususia, kodėl Ingrida savo priemonėmis dalinasi su vaikais? Ingridos atsakymas, jog gyvenime ne vien pinigai yra svarbūs, už juos esti kur kas geresnių ir svarbesnių dalykų, geriausiai atspindi mūsų organizacijos vertybes 🙂

„Didelis AČIŪ savanorei Ingridai už edukacinę pamokėlę. Nėra didesnio džiaugsmo, matyti vaikus laimingus 🙂 Manau, mums šiandien tai pavyko padaryti!“ – Kauno savanorių kuratorė Monika.