Apie pozityvius vaikų auklėjimo metodus

Šių metų kovo 31 d. vyko paskaita „Pozityvūs vaikų auklėjimo metodai“, skirta tėvams, globėjams ir visiems, kurie siekia bendrauti su vaikais pozityviai ir padėti savo atžaloms tapti emociškai stipriomis asmenybėmis.

Lektorė dalinosi patirtimi ir žiniomis, kaip empatiškai bendrauti šeimoje ir kurti pagarbius santykius. Lektorė pabrėžia, kad tėvų palaikymas formuoja vaiko asmenybę ir daro teigiamą įtaką vaikų smegenų vystymuisi. Seminaro metu buvo diskutuojama apie naudingus ir žalingus vaikų auklėjimo stilius ir apie tai, kaip bendravimo stilius šeimoje formuoja santykius su vaikais ir sutuoktiniu.

Taip pat buvo galima išgirsti, kokie auklėjimo stiliai vyrauja skirtingose kultūrose ir kokie metodai taikomi siekiant darnios šeimos idilės.

Lektorė paskaitą vainikavo palinkėjimu tėvams būti šalia savo vaikų ir kai liūdna, ir kai linksma, jeigu reikia, būkite akimis, jeigu reikia, būkite burna, jeigu reikia, būkite rankomis, jei nenorės Jūsų matyti, būkite nematomais, bet visada, visada būkite ŠALIA, kad ir kas nutiktų, būkite ŠALIA.

Už galimybę dalyvauti informatyviame ir naudingame seminare dėkojame Socialinės apsaugos ir darbo Ministerijai.