03.12 – naujas Keistuolių teatro spektaklis!

Šįkart į spektaklį „Pati labiausia pasaka” kviečiame savanorius su jaunesnio amžiaus vaikais. Šis vyks kovo 12 d., sekmadienį, 12:00 h. Tai ilgai negalvokite ir savo mažuosius nusivest į šį spektaklį-žaidimą. (Dėl bilietų kreipkitės mūsų grupėje FB)

Spektaklis vaikams nuo 4 metų
Trukmė: 50 minučių

Daugiau informacijos apie spektaklį:

Kiekvienas iš mūsų yra girdėjęs bent vieną lietuvių liaudies pasaką. Vieniems jas vaikystėje sekdavo seneliai ar tėveliai, kiti jų klausydavosi iš plokštelių ar per radiją, treti anksti išmoko skaityti ir perskaitydavo jas patys. O yra ir tokių, kurie susipažino su pasakomis jau užaugę, kai reikėjo pasekti jas savo vaikams.
Iš daugybės pasakų, kurias yra girdėjęs, kiekvienas turi savo pačią gražiausią, baisiausią, liūdniausią, linksmiausią, kvailiausią, trumpiausią, dainingiausią ar kokią kitą „labiausią” pasaką.
Bet ar jums niekada nekilo klausimas, kuri gi lietuvių liaudies pasaka yra PATI LABIAUSIA iš visų. Nekilo?
O štai „keistuoliams” Eimantui, Vytautui, Daliui, Benitai ir Juditai netikėtai šis klausimas labai parūpo. Iš pradžių jie visi susimąstė, o paskui pradėjo ginčytis. Žinoma, ne piktai ir ne visai rimtai, o išdykaudami, pokštaudami, kvailiodami ir dainuodami.

Pasakas sugalvojo:
Lietuvių liaudis

Pasakas sudėliojo:
Vaidotas Žitkus

Pasakas aprengė:
Laura Luišaitytė

Pasakas seka:
Judita Urnikytė
Benita Vasauskaitė
Eimantas Bareikis
Vytautas Leistrumas
Dalius Skamarakas