Gerai pažįsti kultūras, geografiją, pasaulio lyderius ar domiesi socialinėmis ir ekologinėmis problemomis? Tuomet gegužės 14 dieną AIESEC organizacija kviečia tave dalyvauti protmušyje „Break the Brain” ! Sukurk 4 žmonių komandą ir įrodykit, kad jūsų komanda – geriausia ! Nugalėtojų laukia įvairūs prizai! AIESEC – tai didžiausia tarptautinė jaunimo valdoma organizacija, kuri organizuoja savanorystes ir stažuotes užsienyje. Organizacijos vienas iš pagrindinių tikslų yra asmeninis tobulėjimas, tuo pačiu metu prisidedant prie pasaulinės gerovės kūrimo. Dalyvavimas nemokamas! Daugiau informacijos čia.
Mėnuo: 2021 balandžio
Štai ir įvyko dar vienas kompetencijų tobulinimo seminaras (KTS), kuris skirtas „Ne imti, bet duoti“ savanorių-korepetitorių programos savanoriams. KTS „Vertinimas ir įsivertinimas – naudingas augimo įrankis“ skirtas padėti savanoriams-korepetitoriams įsivertinti asmeninio tobulėjimo procesą ir indėlį prisidedant prie organizacijos tikslų.
„Ne imti, bet duoti“ komanda kviečia savanorius ir visus neabejingus gamtai prisijungti prie DAROM akcijos ir palaikyti akcijos idėją: Darom iki galo! 🙂 Ir mes kviečiame jungtis ir drauge prisidėti prie švaresnės ir gaivesnės mūsų šalies. Jau gegužės 8 d. 11 val. susitinkame prie Pagirių gimnazijos, adresu Šiltnamių g. 22, LT-14113, Pagiriai, Vilniaus r. Čiupsime šiukšlių maišus ir kibsime į darbus! Norintys prisijungti užpildykite registracijos formą ir gausite daugiau informacijos. DAROM IKI GALO!!!
Džiaugiamės naujais partneriais – Eurodesk komanda. Drauge sieksime, kad kuo daugiau jaunų žmonių gautų konsultavimo ir informavimo paslaugą ir galėtų greitai bei lengvai gauti atsakymus jiems rūpimais klausimais.
Balandžio mėnesį VšĮ „Ne imti, bet duoti“ organizacijos lyderiai pradėjo baigdami Aktyvių piliečių fondo Gebėjimų stiprinimo programos SIEKIO ID. Komanda dalyvavo Socialinių lyderių programoje, kurios metu nuotoliniu būdu per 6 mėnesius buvo sudalyvauta penkiuose teminiuose moduliuose, numatytose individualiose konsultacijos esu lektoriais.
Šių metų kovo 31 d. vyko paskaita „Pozityvūs vaikų auklėjimo metodai“, skirta tėvams, globėjams ir visiems, kurie siekia bendrauti su vaikais pozityviai ir padėti savo atžaloms tapti emociškai stipriomis asmenybėmis.